wtorek, 4 grudnia 2012

Nero Express

A teraz nadszedł czas, by powiedzieć kilka słów o programie Nero Express. Jak już wcześniej pisaliśmy, jest to program, który pojawił się po programie Nero Burning ROM, w celu zastąpienia go. Dla wyjaśnienia program ten nie zastąpił swojego poprzednika z tego powodu, że był po prostu felerny, czy posiadał braki, ale z tego względu, że po prostu ta wersja programu Nero jest o wiele prostsza w obsłudze i przyjazna laikom. Jednak w przeciwieństwie do programu poprzedniego jest on już płatny, lecz bardzo często tak jak Nero Burning ROM jest on dołączany przy kupnie nagrywarki. Nagrywanie płyt odbywa się poprzez miły dla oka kreator, dzięki któremu nagrywanie przebiega płynnie i bezproblemowo. Także istnieje możliwość zapisu w trybie wieloseryjnym, czyli bez zamykania płyty, a raczej jej zawartości.

Na płycie z programem istnieje także wiele programów pomocniczych, a raczej dodatkowych, które na przykład pozwalają sprawdzenie prędkości zapisu, testowanie nagrywarki. Ponadto istnieje także tester, który pozwala sprawdzić jakość i wydajność sprzętu zamontowanego w naszym komputerze. Program Nero jest bardzo wydajny i z pewnością zwróci się już po kilku razach użytkowania go.

Firma Nero ma wielu zadowolonych klientów, którzy wracają po to, by nabyć nowsze wersje i pakiety programów. Nie ma także co ukrywać, że jest to jedna z najbardziej popularnych firm i nie ma osoby, która by nie słyszała o takim „wynalazku”. Sami jesteśmy użytkownikami tego pakietu i gorąco polecamy go każdemu, kto tylko ma w swoim posiadaniu nagrywarkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz